Gabe Ellett Trackside Software 7950 12150 225 105 0 0 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: All Classes Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts FRICK AARON 57 250cc BUFFALO MN KAW 1 0 BRUCKS JACK 13 250cc NEENAH WI HON 2 16 VANDER GALIEN LEVI 47 250cc WAUPUN WI SUZ 3 13 SIMPSON CHARLEY 54 250cc WATAGA IL HON 4 11 SCHMIDT JACOB 9 250cc MANKATO MN HON 5 0 ANDRESEN ISABELL 40 250cc STURGEON BAY WI HON 6 9 PUPP BRADEN 72 250cc RINGLE WI KAW 7 8 RAMSEY ETHAN BAM BAM 70 450cc WESTON WI HSK 1 20 JOHNSON NICHOLAS 64 450cc MOUNT CALVARY WI HON 2 16 ANDRESEN COLE 03 450cc STURGEON BAY WI HON 3 13 ZERATSKY AUGUST 39 450cc PRINCETON WI SUZ 4 11 JUNG VINCENT 67 450cc IRON RIDGE WI HON 5 10 SHARPE LUKE 76 450cc WEST BEND WI KAW 6 9 WALTER JACOB 76 450cc AA (cash) ST. PAUL MN HON 1 0 ROSINE ETHAN 9 450cc AA (cash) EDEN WI YAM 2 0 VANDEZANDE CORTON 25 450cc AA (cash) LAKE MILLS WI YAM 3 0 TRATAR PATRICK 04 450cc AA (cash) BEAVER DAM WI YAM DNF 0 BLOMGREN EASTON 46 50cc Shaft LAKE MILLS WI YAM 1 20 PARADIS RAEGYN 65 50cc Shaft JOHNSON CREEK WI YAM 2 16 DENU TUCKER 70 50cc Shaft ARENA WI HON 3 13 OLDS ZOEY 85 50cc Shaft DALTON WI HON 4 11 SMILLIE STILES 39 50cc Shaft JOHNSON CREEK WI YAM 5 10 BATZ BRYCEN 113 50cc Shaft RIO WI YAM 6 9 BANASZAK LANDON 68 65cc MAYVILLE WI KAW 1 20 EWERT RYDER 01 65cc IXONIA WI KAW 2 16 NELSON MILEZ 24 65cc BEAVER DAM WI YAM 3 13 LOCKWOOD MATYX 86 65cc BEAVER DAM WI YAM 4 11 KEIL JACE 75 65cc LAKE MILLS WI KAW 5 10 ANDRESEN GRACELYN 49 65cc STURGEON BAY WI KAW 6 9 OLDS KALOB 106 65cc DALTON WI GAS 7 8 BRUCKS JACK 13 85cc NEENAH WI KTM 1 20 BANASZAK LANDON 68 85cc MAYVILLE WI KAW 2 16 PUPP BRADEN 72 85cc RINGLE WI KAW 3 13 SILLARS ISAAC 187 85cc SCHOFIELD WI YAM 4 11 OLDS KALOB 106 85cc DALTON WI KTM 5 10 LOCKWOOD MATYX 86 85cc BEAVER DAM WI HON 6 9 WADUSKY TRAVIS 50 Boonie Bikes FOND DU LAC WI BOO 1 20 WIGGINS TIM 74 Boonie Bikes DOWNERS GROVE IL BOO 2 16 GLOVER JACOB 22 Boonie Bikes KINGSTON IL BOO 3 13 WESTPHAL SHANE 33 Hooligans THERESA WI H-D 1 20 PETTIS LARRY 18k Masters VIROQUA WI YAM 1 20 HANSON JULIA 56 Masters BROOKFIELD WI SUZ 2 16 SEEMAN KURT 61x Masters EAU CLAIRE WI HON 3 13 DICKENSON GREG 3y Masters SLINGER WI HSK 4 11 DICKENSON CHUCK 33 Masters HUBERTUS WI YAM 5 10 BELL WILLIAM 51 Masters RINGLE WI KAW DNS 4 RAMSEY ETHAN BAM BAM 70 Open A WESTON WI HSK 1 20 JUNG VINCENT 67 Open A IRON RIDGE WI HON 2 16 ANDRESEN COLE 03 Open A STURGEON BAY WI HON 3 13 FRICK AARON 57 Open A BUFFALO MN KAW 4 0 BRAAKSMA KEVIN 85 Open A JUNEAU WI YAM 5 10 JOHNSON NICHOLAS 64 Open A MOUNT CALVARY WI HON 6 9 ROSINE ETHAN 9 Open AA (cash) EDEN WI KAW 1 0 WALTER JACOB 76 Open AA (cash) ST. PAUL MN HON 2 0 VANDEZANDE CORTON 25 Open AA (cash) LAKE MILLS WI SUZ 3 0 SLOSSER DJ 16 Open AA (cash) BEAVER DAM WI YAM DNF 0 VANDER GALIEN LEVI 47 Open B WAUPUN WI SUZ 1 20 SHARPE LUKE 76 Open B WEST BEND WI KAW 2 16 SCHMIDT JACOB 9 Open B MANKATO MN HON 3 0 ANDRESEN ISABELL 40 Open B STURGEON BAY WI HON 4 11 FERGUSON DUWAYNE 3y Open B OTHO IA HSK 5 0 WHITE JASE 47 Open Quad BIRNAMWOOD WI HON 1 20 FULLER ALEC 05 Open Quad BIRNAMWOOD WI HON 2 16 SCHRIMPF TYLER 21 Open Quad MONTELLO WI HON 3 0 WEDWARD HUNTER 29 Open Quad OSSEO WI SUZ 4 0 HENNRICKS GAGE 21/ Open Quad RIPON WI HON 5 10 WENDT CAEDEN 10 Open Quad MERRILL WI HON 6 9 RANDALL MICHAEL 25 Open Quad AUGUSTA WI YAM 7 0 PATRICK CARSON 19 Open Quad RIB LAKE WI YAM 8 0 KOMAREK ELI 741 Open Quad PRENTICE WI HON 9 0 ALBRENT DONALD 11 Open Quad HARSHAW WI KTM 10 5 HENRICKS AUSTIN 91 Open Quad ATHENS WI YAM 11 4 DENU CAMERON 50 Open Quad ARENA WI HON 12 4 BLECK JUSTIN 7 Open Quad PRENTICE WI HON 12 4 BOROWSKI DAVID 33 Open Quad HARSHAW WI HON 50 4 BELL WILLIAM 51 Open Quad RINGLE WI YAM DNS 4 BARSAMIAN BRODY 4/ Quad B CHIPPEWA FALLS WI HON 1 20 KOMAREK KYLE 20 Quad B RIB LAKE WI YAM 2 0 NEUMANN ZACH 24 Quad B MERRILL WI HON 3 0 WOLLER DAWSON 11 Quad B GLEASON WI HON 4 0 TRITTEN ANDREW 80x Quad B MERRILL WI HON 5 0 WINKLER HAYDEN 25/ Quad B GRANTON WI HON 6 9 WEDWARD HUNTER 29 Quad B OSSEO WI SUZ 7 0 MYERS TRUMALE 74 Quad B MARSHFIELD WI HON 8 7 RANDALL MICHAEL 25 Quad B AUGUSTA WI YAM 9 0 FRITCHER RILEY 17 Quad B MERRILL WI HON 10 0 MILAZZO JACOB 715 Quad B TOMAHAWK WI HON 11 0 WALSKE BEN 69 Quad B OSSEO WI SUZ 12 0 DENU CAMERON 50 Quad B ARENA WI HON 13 4 ZAJACKOWSKI COLTON 32 Quad B MERRILL WI HON 14 0 DAMPIER JOSEPH 9 Quad B WISCONSIN RAPIDS WI HON 15 0 BARSAMIAN BRODY 4/ Quad C CHIPPEWA FALLS WI HON 1 0 HULL RILEY 19h Quad C BRANDON WI HON 2 0 WALSKE BEN 68 Quad C OSSEO WI SUZ 3 0 PUKALL BRAYDEN 4 Quad C WISCONSIN RAPIDS WI HON 4 0 MYERS TRUMALE 74 Quad C MARSHFIELD WI HON 5 0 WINKLER HAYDEN 25/ Quad C GRANTON WI HON 6 0 HEWITT TRENTYN 20 Quad C MARSHFIELD WI HON 7 0 HINTZ KOLBY 88 Quad C MERRILL WI YAM 8 0 SKOGEN KODIE 24 Quad C MONTICELLO WI HON 9 0 EICHELKRAUT BRYCE 85 Quad C MONTICELLO WI HON 10 0 MULLINS KEN 49 Quad C WISCONSIN RAPIDS WI HON 11 0 DAMPIER JOSEPH 9 Quad C WISCONSIN RAPIDS WI HON 12 0 PETERSON DANIEL 77 Senior MOUNT PROSPECT IL KTM 1 20 WASSER STEPHEN 73 Senior DELAFIELD WI KTM 2 16 WALTER SCOTT 67p Senior AMERY WI HON 3 13 SCHULTZE TRAVIS 666 Senior CUDAHY WI KTM 4 11 PETERSON DANIEL 77 Super Senior MOUNT PROSPECT IL KTM 1 20 WASSER STEPHEN 73 Super Senior DELAFIELD WI KTM 2 16 SCHULTZE TRAVIS 666 Super Senior CUDAHY WI KTM 3 13 WALTER SCOTT 67p Super Senior AMERY WI HON 4 11 SEEMAN KURT 61x Super Senior EAU CLAIRE WI HON 5 10 HANSON JULIA 56 Super Senior BROOKFIELD WI SUZ 6 9 WHITE JASE 47 Top Quad BIRNAMWOOD WI HON 1 20 KRUEGER GREG 31 Top Quad ANTIGO WI HON 2 16 FULLER ALEC 05 Top Quad BIRNAMWOOD WI HON 3 13 HACKBARTH KEGAN 24 Top Quad ANTIGO WI HON 4 11 LEMMER CODY 23 Top Quad MERRILL WI HON 5 0 SCHRIMPF TYLER 21 Top Quad MONTELLO WI HON 6 0 ALBRENT DONALD 11 Top Quad HARSHAW WI KTM 7 8 PATRICK CARSON 19 Top Quad RIB LAKE WI YAM 8 0 WENDT CAEDEN 10 Top Quad MERRILL WI HON 9 6 KOMAREK ELI 741 Top Quad PRENTICE WI HON 10 0 LOBUE COLTON 13x Top Quad FOND DU LAC WI HON 11 4 BLECK JUSTIN 7 Top Quad PRENTICE WI HON 12 4 HENNRICKS GAGE 21/ Top Quad RIPON WI HON 13 4 BOROWSKI DAVID 33 Top Quad HARSHAW WI HON 50 4 HENRICKS AUSTIN 91 Top Quad ATHENS WI YAM 50 4 BRAAKSMA KEVIN 85 Vets JUNEAU WI YAM 1 20 WALTER SCOTT 67p Vets AMERY WI HON 2 16 WASSER STEPHEN 73 Vets DELAFIELD WI KTM 3 13 EWERT KYLE 93 Vets IXONIA WI SUZ 4 11 FERGUSON DUWAYNE 3y Vets OTHO IA HSK 5 0 ZERATSKY AUGUST 39 Vintage+Twins PRINCETON WI HON 1 20 WESTPHAL SHANE 33 Vintage+Twins THERESA WI H-D 2 16 DICKENSON CHUCK 27 Vintage+Twins HUBERTUS WI KTM 3 13 BATZ DANIEL 113 Vintage+Twins RIO WI H-D 50 4 ANDRESEN ISABELL 40 Womens STURGEON BAY WI HON 1 20 HANSON JULIA 56 Womens BROOKFIELD WI SUZ 2 16 SIMPSON CHESNI 25 Womens WATAGA IL HON 3 13 WHITE TREVEN 29 Youth Quad BIRNAMWOOD WI HON 1 0 FULLER EVAN 10 Youth Quad BIRNAMWOOD WI HON 2 0 BILLINGTON KEEGAN 21 Youth Quad ARKDALE WI SUZ 3 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: 250cc Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts FRICK AARON 57 250cc BUFFALO MN KAW 1 0 BRUCKS JACK 13 250cc NEENAH WI HON 2 16 VANDER GALIEN LEVI 47 250cc WAUPUN WI SUZ 3 13 SIMPSON CHARLEY 54 250cc WATAGA IL HON 4 11 SCHMIDT JACOB 9 250cc MANKATO MN HON 5 0 ANDRESEN ISABELL 40 250cc STURGEON BAY WI HON 6 9 PUPP BRADEN 72 250cc RINGLE WI KAW 7 8
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: 450cc Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts RAMSEY ETHAN BAM BAM 70 450cc WESTON WI HSK 1 20 JOHNSON NICHOLAS 64 450cc MOUNT CALVARY WI HON 2 16 ANDRESEN COLE 03 450cc STURGEON BAY WI HON 3 13 ZERATSKY AUGUST 39 450cc PRINCETON WI SUZ 4 11 JUNG VINCENT 67 450cc IRON RIDGE WI HON 5 10 SHARPE LUKE 76 450cc WEST BEND WI KAW 6 9
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: 450cc AA (cash) Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts WALTER JACOB 76 450cc AA (cash) ST. PAUL MN HON 1 0 ROSINE ETHAN 9 450cc AA (cash) EDEN WI YAM 2 0 VANDEZANDE CORTON 25 450cc AA (cash) LAKE MILLS WI YAM 3 0 TRATAR PATRICK 04 450cc AA (cash) BEAVER DAM WI YAM DNF 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: 50cc Shaft Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts BLOMGREN EASTON 46 50cc Shaft LAKE MILLS WI YAM 1 20 PARADIS RAEGYN 65 50cc Shaft JOHNSON CREEK WI YAM 2 16 DENU TUCKER 70 50cc Shaft ARENA WI HON 3 13 OLDS ZOEY 85 50cc Shaft DALTON WI HON 4 11 SMILLIE STILES 39 50cc Shaft JOHNSON CREEK WI YAM 5 10 BATZ BRYCEN 113 50cc Shaft RIO WI YAM 6 9
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: 65cc Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts BANASZAK LANDON 68 65cc MAYVILLE WI KAW 1 20 EWERT RYDER 01 65cc IXONIA WI KAW 2 16 NELSON MILEZ 24 65cc BEAVER DAM WI YAM 3 13 LOCKWOOD MATYX 86 65cc BEAVER DAM WI YAM 4 11 KEIL JACE 75 65cc LAKE MILLS WI KAW 5 10 ANDRESEN GRACELYN 49 65cc STURGEON BAY WI KAW 6 9 OLDS KALOB 106 65cc DALTON WI GAS 7 8
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: 85cc Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts BRUCKS JACK 13 85cc NEENAH WI KTM 1 20 BANASZAK LANDON 68 85cc MAYVILLE WI KAW 2 16 PUPP BRADEN 72 85cc RINGLE WI KAW 3 13 SILLARS ISAAC 187 85cc SCHOFIELD WI YAM 4 11 OLDS KALOB 106 85cc DALTON WI KTM 5 10 LOCKWOOD MATYX 86 85cc BEAVER DAM WI HON 6 9
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Boonie Bikes Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts WADUSKY TRAVIS 50 Boonie Bikes FOND DU LAC WI BOO 1 20 WIGGINS TIM 74 Boonie Bikes DOWNERS GROVE IL BOO 2 16 GLOVER JACOB 22 Boonie Bikes KINGSTON IL BOO 3 13
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Hooligans Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts WESTPHAL SHANE 33 Hooligans THERESA WI H-D 1 20
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Masters Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts PETTIS LARRY 18k Masters VIROQUA WI YAM 1 20 HANSON JULIA 56 Masters BROOKFIELD WI SUZ 2 16 SEEMAN KURT 61x Masters EAU CLAIRE WI HON 3 13 DICKENSON GREG 3y Masters SLINGER WI HSK 4 11 DICKENSON CHUCK 33 Masters HUBERTUS WI YAM 5 10 BELL WILLIAM 51 Masters RINGLE WI KAW DNS 4
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Open A Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts RAMSEY ETHAN BAM BAM 70 Open A WESTON WI HSK 1 20 JUNG VINCENT 67 Open A IRON RIDGE WI HON 2 16 ANDRESEN COLE 03 Open A STURGEON BAY WI HON 3 13 FRICK AARON 57 Open A BUFFALO MN KAW 4 0 BRAAKSMA KEVIN 85 Open A JUNEAU WI YAM 5 10 JOHNSON NICHOLAS 64 Open A MOUNT CALVARY WI HON 6 9
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Open AA (cash) Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts ROSINE ETHAN 9 Open AA (cash) EDEN WI KAW 1 0 WALTER JACOB 76 Open AA (cash) ST. PAUL MN HON 2 0 VANDEZANDE CORTON 25 Open AA (cash) LAKE MILLS WI SUZ 3 0 SLOSSER DJ 16 Open AA (cash) BEAVER DAM WI YAM DNF 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Open B Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts VANDER GALIEN LEVI 47 Open B WAUPUN WI SUZ 1 20 SHARPE LUKE 76 Open B WEST BEND WI KAW 2 16 SCHMIDT JACOB 9 Open B MANKATO MN HON 3 0 ANDRESEN ISABELL 40 Open B STURGEON BAY WI HON 4 11 FERGUSON DUWAYNE 3y Open B OTHO IA HSK 5 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Open Quad Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts WHITE JASE 47 Open Quad BIRNAMWOOD WI HON 1 20 FULLER ALEC 05 Open Quad BIRNAMWOOD WI HON 2 16 SCHRIMPF TYLER 21 Open Quad MONTELLO WI HON 3 0 WEDWARD HUNTER 29 Open Quad OSSEO WI SUZ 4 0 HENNRICKS GAGE 21/ Open Quad RIPON WI HON 5 10 WENDT CAEDEN 10 Open Quad MERRILL WI HON 6 9 RANDALL MICHAEL 25 Open Quad AUGUSTA WI YAM 7 0 PATRICK CARSON 19 Open Quad RIB LAKE WI YAM 8 0 KOMAREK ELI 741 Open Quad PRENTICE WI HON 9 0 ALBRENT DONALD 11 Open Quad HARSHAW WI KTM 10 5 HENRICKS AUSTIN 91 Open Quad ATHENS WI YAM 11 4 DENU CAMERON 50 Open Quad ARENA WI HON 12 4 BLECK JUSTIN 7 Open Quad PRENTICE WI HON 12 4 BOROWSKI DAVID 33 Open Quad HARSHAW WI HON 50 4 BELL WILLIAM 51 Open Quad RINGLE WI YAM DNS 4
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Quad B Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts BARSAMIAN BRODY 4/ Quad B CHIPPEWA FALLS WI HON 1 20 KOMAREK KYLE 20 Quad B RIB LAKE WI YAM 2 0 NEUMANN ZACH 24 Quad B MERRILL WI HON 3 0 WOLLER DAWSON 11 Quad B GLEASON WI HON 4 0 TRITTEN ANDREW 80x Quad B MERRILL WI HON 5 0 WINKLER HAYDEN 25/ Quad B GRANTON WI HON 6 9 WEDWARD HUNTER 29 Quad B OSSEO WI SUZ 7 0 MYERS TRUMALE 74 Quad B MARSHFIELD WI HON 8 7 RANDALL MICHAEL 25 Quad B AUGUSTA WI YAM 9 0 FRITCHER RILEY 17 Quad B MERRILL WI HON 10 0 MILAZZO JACOB 715 Quad B TOMAHAWK WI HON 11 0 WALSKE BEN 69 Quad B OSSEO WI SUZ 12 0 DENU CAMERON 50 Quad B ARENA WI HON 13 4 ZAJACKOWSKI COLTON 32 Quad B MERRILL WI HON 14 0 DAMPIER JOSEPH 9 Quad B WISCONSIN RAPIDS WI HON 15 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Quad C Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts BARSAMIAN BRODY 4/ Quad C CHIPPEWA FALLS WI HON 1 0 HULL RILEY 19h Quad C BRANDON WI HON 2 0 WALSKE BEN 68 Quad C OSSEO WI SUZ 3 0 PUKALL BRAYDEN 4 Quad C WISCONSIN RAPIDS WI HON 4 0 MYERS TRUMALE 74 Quad C MARSHFIELD WI HON 5 0 WINKLER HAYDEN 25/ Quad C GRANTON WI HON 6 0 HEWITT TRENTYN 20 Quad C MARSHFIELD WI HON 7 0 HINTZ KOLBY 88 Quad C MERRILL WI YAM 8 0 SKOGEN KODIE 24 Quad C MONTICELLO WI HON 9 0 EICHELKRAUT BRYCE 85 Quad C MONTICELLO WI HON 10 0 MULLINS KEN 49 Quad C WISCONSIN RAPIDS WI HON 11 0 DAMPIER JOSEPH 9 Quad C WISCONSIN RAPIDS WI HON 12 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Senior Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts PETERSON DANIEL 77 Senior MOUNT PROSPECT IL KTM 1 20 WASSER STEPHEN 73 Senior DELAFIELD WI KTM 2 16 WALTER SCOTT 67p Senior AMERY WI HON 3 13 SCHULTZE TRAVIS 666 Senior CUDAHY WI KTM 4 11
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Super Senior Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts PETERSON DANIEL 77 Super Senior MOUNT PROSPECT IL KTM 1 20 WASSER STEPHEN 73 Super Senior DELAFIELD WI KTM 2 16 SCHULTZE TRAVIS 666 Super Senior CUDAHY WI KTM 3 13 WALTER SCOTT 67p Super Senior AMERY WI HON 4 11 SEEMAN KURT 61x Super Senior EAU CLAIRE WI HON 5 10 HANSON JULIA 56 Super Senior BROOKFIELD WI SUZ 6 9
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Top Quad Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts WHITE JASE 47 Top Quad BIRNAMWOOD WI HON 1 20 KRUEGER GREG 31 Top Quad ANTIGO WI HON 2 16 FULLER ALEC 05 Top Quad BIRNAMWOOD WI HON 3 13 HACKBARTH KEGAN 24 Top Quad ANTIGO WI HON 4 11 LEMMER CODY 23 Top Quad MERRILL WI HON 5 0 SCHRIMPF TYLER 21 Top Quad MONTELLO WI HON 6 0 ALBRENT DONALD 11 Top Quad HARSHAW WI KTM 7 8 PATRICK CARSON 19 Top Quad RIB LAKE WI YAM 8 0 WENDT CAEDEN 10 Top Quad MERRILL WI HON 9 6 KOMAREK ELI 741 Top Quad PRENTICE WI HON 10 0 LOBUE COLTON 13x Top Quad FOND DU LAC WI HON 11 4 BLECK JUSTIN 7 Top Quad PRENTICE WI HON 12 4 HENNRICKS GAGE 21/ Top Quad RIPON WI HON 13 4 BOROWSKI DAVID 33 Top Quad HARSHAW WI HON 50 4 HENRICKS AUSTIN 91 Top Quad ATHENS WI YAM 50 4
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Vets Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts BRAAKSMA KEVIN 85 Vets JUNEAU WI YAM 1 20 WALTER SCOTT 67p Vets AMERY WI HON 2 16 WASSER STEPHEN 73 Vets DELAFIELD WI KTM 3 13 EWERT KYLE 93 Vets IXONIA WI SUZ 4 11 FERGUSON DUWAYNE 3y Vets OTHO IA HSK 5 0
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Vintage+Twins Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts ZERATSKY AUGUST 39 Vintage+Twins PRINCETON WI HON 1 20 WESTPHAL SHANE 33 Vintage+Twins THERESA WI H-D 2 16 DICKENSON CHUCK 27 Vintage+Twins HUBERTUS WI KTM 3 13 BATZ DANIEL 113 Vintage+Twins RIO WI H-D 50 4
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Womens Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts ANDRESEN ISABELL 40 Womens STURGEON BAY WI HON 1 20 HANSON JULIA 56 Womens BROOKFIELD WI SUZ 2 16 SIMPSON CHESNI 25 Womens WATAGA IL HON 3 13
6 6 2 3 2 False False
AMA District 16 Flat Track
Class Finish Positions ACES TT Friday @ The 525 - 7/29/2022 Wausau 525 Racetrack Class: Youth Quad Last Name First Name Nbr Class City State Brand Main Pts WHITE TREVEN 29 Youth Quad BIRNAMWOOD WI HON 1 0 FULLER EVAN 10 Youth Quad BIRNAMWOOD WI HON 2 0 BILLINGTON KEEGAN 21 Youth Quad ARKDALE WI SUZ 3 0
6 6 2 3 2 False False